0 Položky v košíku
Měny:

Prohlášení o ochraně osobních dat

Budeme vás informovat, proč máme. Shromažďování osobních údajů, které hodláme použít Musíme sbírat a ukládat své jméno, adresu a další základní služby.

Osobní údaje, například dotazy na služby dostupné. Fakturace

Zabezpečení

Bude zachována, aby byla zajištěna bezpečnost. , Bezúhonnost a důvěrnost vašich osobních informací jsou nezbytnými zárukami.

Tajemství

Naše záruka, že zakoupíte, zakoupíte na našich webových stránkách - nemusíte se obávat zabezpečení vaší kreditní karty. Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte nás prosím e-mailem a diskutujte o bezpečnosti. Všechny výrobky splňují následující ustanovení zákona o ochraně spotřebitele pro organizaci.

Podpora

Zaměřujeme se na snížení aktivit online podvodu. Jako preventivní opatření máme tým podpory zákazníků, že kontakt s vámi není spokojený s našimi bezpečnostními shody nebo s podezřením na zneužití. Rozpoznávání a schvalování řeči.

Zákaznický servis

Používáme technologii, která nám umožňuje urychlit a neposkytnout náhradu za správný produkt, který můžete použít. Chování návštěvníků našeho webu Nejjednodušší.

Jsou uloženy v prohlížeči "cookies". "Cookie" je malý textový soubor uložený v počítači, můžeme pomoci těm, kteří jsou spokojeni. Tyto informace nám poskytují informace o sobě, což znamená, že neobnovíte data. Pomocí prohlížeče můžete zabránit změnám. Situace zvláště Takto shromážděné informace mohou být použity k identifikaci, pokud ji nezměníte.

Pokud máte nějaké stížnosti, zpracováváme údaje, které by měly pokrýt povinnosti komisaře ochrany soukromí - ale prosím, informujte nás předem, nejlépe tak, abychom měli možnost e-mailem vyřešit všechny vaše problémy.

zpět